Karayolu Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Serhat Arar Nakliyat ilkeli, karşılıklı güven ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı büyüme politikası ile gün geçtikçe müşteri portföyünü ve hizmet çeşitliliğini genişletmektedir. Firmamız uluslararası karayolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan bir taşımacılık firmasıdır.

Serhat Arar Nakliyat birçok ülkeye ihracat, ithalat ve transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle hizmet vermektedir.

sea-truck1
sea-truck4

Serhat Arar sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdürmekte ve sürekli gelişime açık yapısıyla kısa sürede göz ardı edilemez aşamalar kaydetmiştir. Yurt içi ve uluslararası taşımalarınız da sizlerle de işbirliğimizi başlatmak isteriz.

Serhat Arar başta İsviçre, İngiltere, Polonya, Romanya, İskandinav ülkeleri, Almanya, Belçika, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkesi yanı sıra Türki Cumhuriyetler ile Asya ülkelerine de hizmet vermektedir.